кафедра бухгалтерського обліку і аудиту

 
Загальна інформація
Новини кафедри
Склад кафедри
Історія кафедри
Спеціальності
Концепція кафедри
Дисципліни
Методичне забезпечення
Источники для иностранных студентов/Sources for foreign students
Наукова робота студентів
НДР
CIPA
Інформація для студентів
Наші випускники
Контакти
Бухгалтерські курси

Полтавський університет економіки і торгівлі
запрошує всіх бажаючих на Бухгалтерські курси!!!

          

Курси проводяться висококваліфікованими викладачами кафедри бухгалтерського обліку і аудиту Полтавського університету економіки і торгівлі (ПУЕТ), який має потужну матеріально-технічну базу та на найвищому рівні забезпечений навчальною і періодичною фаховою літературою, новітньою комп'ютерною технікою й програмним забезпеченням.

Курси здійснюються у малих групах по 5-6 осіб за різними навчальними програмами і можуть стати корисними для різних категорій слухачів залежно від початкового рівня їх підготовки.

Навчальні програми включають:

  • «Бухгалтерський облік з «НУЛЯ» (для початківців теоретичні основи) – двотижневі курси для початківців з метою вивчення теоретичних основ бухгалтерського обліку та набуття практичних навичок з ведення обліку вручну за допомогою рахунків і подвійного запису. Загальний обсяг 18 годин. Вартість навчання — 470 грн.

Детальніше

  • «Бухгалтерський, фінансовий і податковий облік + 1С: Бухгалтерія для України. Редакція 1.2» (версія 8.2) (для початківців повний курс)двомісячні курси для початківців з метою вивчення теоретичних основ бухгалтерського та фінансового обліку, обчислення податків і зборів за Податковим кодексом України, опанування бухгалтерської програми “1С: Бухгалтерія для України.  Редакція 1.2 (версія 8.2)” та набуття практичних навичок користування нею. Загальний обсяг  60 годин. Вартість навчання — 1600 грн.

Детальніше

  • «Фінансовий і податковий облік + 1С: Бухгалтерія для України. Редакція 1.2» (версія 8.2) (для професіоналів) – півторамісячні курси для фахівців-практиків, які знають теоретичні основи бухгалтерського обліку, з метою поглиблення знань з фінансового обліку та обчислення податків і зборів за Податковим кодексом України, опанування бухгалтерської програми “1С: Бухгалтеріядля України.Редакція 1.2” (версія 8.2) та набуття практичних навичок користування нею. Загальний обсяг 50 годин. Вартість навчання — 1300 грн.

Детальніше

  • «1С: Управління торговим підприємством для України. Редакція 1.2» (версія 8.2) – місячні курси для фахівців-практиків з метою опанування  бухгалтерської програми «1С: Управління торговим підприємством для України. Редакція  1.2 (версія 8.2)» та набуття практичних навичок користування нею. Загальний обсяг 36 годин. Вартість навчання — 940 грн.

Детальніше

  • «Електронна звітність в програмах «M.E.doc» та «Сота» - тижневі курси для фахівців-практиків з метою опанування техніки формування та подання електронної звітності, поглиблення практичних навичок користування спеціальними програмами. Загальний обсяг 9 годин. Вартість навчання — 240 грн.

Детальніше

УВАГА! Вартість навчання зменшується при збільшенні кількості слухачів!!!

Заняття проводяться у просторих комфортних аудиторіях в інтерактивній формі молодими викладачами-практиками, які мають вагомий досвід професійної роботи на різних підприємствах м.Полтави, із застосуванням найсучасніших методик і технологій навчання.

При проведенні занять слухачі отримують План рахунків, електронний варіант Навчального посібника та «живі» бланки первинних документів і звітів, які використовуються при вирішенні ситуаційних і наскрізних завдань.

Після закінчення курсів слухачі отримують офіційне свідоцтво про закінчення курсів з гербовою печаткою Полтавського університету економіки і торгівлі.

Наші переваги:

  • Слухачам надається тимчасовий пропуск у центральний корпус ПУЕТ, доступ до електронної читальної зали університету, навчальної літератури, електронних дистанційних курсів, медіатеки, Internet-ресурсів та Wi-Fi зони.
  • Можливість вибору навчальної програми та тривалості курсів залежно від початкового рівня підготовки.
  • Навчання на базі ліцензійного програмного забезпечення за окремим персональним комп’ютером під керівництвом досвідченого викладача-консультанта.
  • Вирішення наскрізного практичного завдання в умовах ручного ведення обліку та за допомогою програмного забезпечення «1С: Бухгалтерія для України. Редакція  1.2» (версія 8.2).
  • Слухачі можуть бути забезпечені гуртожитком за окрему плату.

Реквізити для оплати:

Полтавський університет економіки і торгівлі
36014, м. Полтава, вул. Коваля, 3
р/р 2600 4060 4730 65
в ПГРУ ПАТ КБ "Приватбанк"
м. Полтава, МФО 331401,
код ЗКПО 01597997
Призначення платежу:
за додаткові освітні послуги Прізвище, ім’я та по батькові.
Без ПДВ 
Вартість 1600,00

 

Ми створимо для ВАС доброзичливу ділову атмосферу
та надамо якісні освітні послуги!