кафедра бухгалтерського обліку і аудиту

Новини кафедри
Склад кафедри
Спеціальності
Концепція кафедри
Дисципліни
Методичне забезпечення
Источники для иностранных студентов/Sources for foreign students
Наукова робота студентів
НДР
CIPA
Інформація для студентів
Наші випускники
Бухгалтерські курси

Новини кафедри

Процес відриву вітчизняної освіти від практики, який тривав протягом десятиліть, поглибив кризові явища у системі вищої освіти. За останні роки Міністерство освіти України стало на шлях реформ в напрямку підвищення якості підготовки вітчизняних фахівців з вищою освітою з урахуванням досвіду провідних світових вищих навчальних закладів. Був припинений набір абітурієнтів на освітньо-кваліфікаційний рівень «спеціаліст» з усіх спеціальностей і з 2017 року вітчизняні «виші» розпочали підготовку фахівців за двома ступенями: «бакалавр» і «магістр». З метою визначення рівня підготовки бакалаврів з окремих спеціальностей було введене зовнішнє незалежне оцінювання.

Україна інтегрується у європейський і світовий простір, перед нашою країною відкрили свої кордони країни європейської спільноти. Український абітурієнт має право обирати не лише вітчизняні навчальні заклади, а і зарубіжні, зокрема, європейські «виші». Разом з тим, Україна відкрила свої кордони для іноземних абітурієнтів. Зокрема, спеціальність «Облік і оподаткування» у Полтавському університеті економіки і торгівлі здобувають студенти із Азербайджану, Пакистану, Марокко, Анголи, Китаю. Вітчизняні вищі навчальні заклади також беруть участь в обміні студентами із зарубіжними вузами, українські студенти проходять стажування за кордоном.

Наразі перед науково-педагогічним складом українських університетів постало завдання підвищити конкурентоспроможність навчальних закладів у боротьбі за студента. Полтавський університет економіки і торгівлі прийняв цей виклик і обрав курс на зміну навчальних планів підготовки бакалаврів і магістрів з усіх спеціальностей.

Навчальні плани, за якими навчаються наші студенти, повинні задовольняти потреби роботодавців не лише з України, а й з усього світу. Науково-педагогічний колектив кафедри бухгалтерського обліку і аудиту вивчає навчальні плани провідних світових вищих навчальних закладів зі спеціальності «Облік і оподаткування», здійснює перегляд переліку навчальних дисциплін, які пропонуються для засвоєння нашим студентам, та їх змістового наповнення.

Цей процес відбувається з використанням досвіду зарубіжних колег. До дискусії з приводу навчального плану підготовки бакалаврів зі спеціальності «Облік і оподаткування» залучений  Siva Nathan - дипломований фахівець, сертифікований бухгалтер, член Інституту сертифікованих аудиторів Австралії, один з керівників аудиторської компанії „Siva Nathan & TROTTER», атестований за дев’ятьма кваліфікаціями різних професійних установ та асоціацій в сфері обліку та аудиту.

Кафедра бухгалтерського обліку і аудиту
ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі»

Всеукраїнська громадська організація
«Всеукраїнський бухгалтерський Клуб»
Полтавське представництво
Групи компаній „Баланс”

13 вересня (середа) 2017 року

БЕЗКОШТОВНИЙ СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ
для передплатників ВКК „Баланс-клуб”

Вересневий калейдоскоп законодавчих змін. Головний бухгалтер і безпека бізнесу

Питання до розгляду:

1. Аналіз останніх законодавчих змін та роз’яснень контролюючих органів.

2. Законні методи оптимізації видатків на персонал.

3. Табель використання робочого часу – основний документ для нарахування заробітної плати.

4. Відрядження на підприємстві: проблемні питання обліку та оподаткування.

5. Зміни у критеріях блокування реєстрації податкових накладних та інші роз’яснення ДФС щодо розблокування реєстрації податкових накладних.

Запитання – відповіді.

Семінар відбудеться за адресою:
м. Полтава, вул. Коваля, 3,  Університет економіки і торгівлі (актова зала)
Початок о 10-00. Реєстрація з 9-00

Умови участі в семінарі:
Для ПЕРЕДПЛАТНИКІВ видань («БАЛАНС», «БАЛАНС-АГРО», «БАЛАНС-БЮДЖЕТ» і «Бібліотека «Баланс») на поточний (майбутній) період – вхід БЕЗКОШТОВНИЙ за списками попередньої реєстрації!

Як зареєструватися читайте на сайті https://balance.ua

НЕПЕРЕДПЛАТНИКИ видань «Баланс-Клубу» приймають участь у семінарі за попереднім записом! Щоб дізнатися про умови участі в семінарі-практикумі, зателефонуйте за номерами.

Телефони для довідок:

(099) 177 09 84, (067) 405 48 99